Letné brigády v zahraničí pre študentov - Grécko, Cyprus, Malta

Takmer každý študent už niekedy uvažoval o letnej brigáde v zahraničí. Dôvodov, prečo to skúsiť je mnoho a každé láka niečo iné. Kým niektorí si chcú zarobiť nejaké tie peniaze navyše na ďalšie štúdium, tak iní sa chcú jednoducho zdokonaliť v cudzom jazyku. Niekto možno len potrebuje vykryť voľný čas počas leta, alebo vyskúšať niečo nové, iné a nabrať tak potrebné skúsenosti pre život. Práve preto v našej agentúre PERSONALNY LEASING, s.r.o. ponúkame zahraničné brigády pre študentov, ktorí sa neboja vycestovať a majú chuť skúsiť niečo nové. Na základe viac ako 10 ročných skúseností vám pomôžeme vybrať tú správnu brigádu na mieru priamo pre vás. Ponúkame vám odborné poradenstvo, rýchle vybavenie požiadaviek, profesionalitu a najmä bezpečnosť. Študentom ponúkame rôzne možnosti sebarealizácie a širokú ponuku brigád, z ktorých je možné si vybrať tú, ktorá sa vám zapáči.

Viac informácii o jednotlivých ponukách práce sa dozviete na stránke www.personnel.sk . Preto neváhajte, navštívte našu stránku ešte dnes, zaregistrujte sa a zažite leto, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

2016-02-27 16:13 M trans @

Prepravime Vas na vsetky okolite letiska ako Krakow, Katowice, Vieden, Budapest za najnizsie ceny. Zlavnene prepravy od 15 € na trase Poprad – Krakow M trans 0902–754–367

2016-05-16 11:09 PeterB

Ak chcete ist niekam dalej, tak si nehajte poradit na http://odchad­zam.sk/

Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!

Komentáre

Prosíme komentujte slušne a používajte diakritiku.


Aktuálne diskusie


Najviac diskutované