Manchester - nakupovanie

MANCHESTER ARNDALE CENTRE nachádza sa priamo v centre mesta a je jedným z najvačších v Anglicku. Na 130 000 m² nájdete cez 200 obchodov. Zastúpenie tu majú všetky veľké reťazce ako Virgin Megastore, TK Maxx, H&M, Starbucks…všetko čo chcete pod jednou strechou.

Súčasťou centra je The Triangle, módny obchod zameraný najmä na známe dizajnérske značky a mladšiu klientelu.

Otváracie hodiny sú 9 am-8pm od podelka do soboty a 11am-5pm v nedeľu.

TRAFFORD CENTRE podobne ako v Arndale nájdete 280 obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní pod jednou strechou. Komplex má vlastný Chinatown, 20 kín a bowling. Zastúpenie tu majú okrem iných Zara, Mango, Ralph Lauren a Apple. Luxus na Vás dýcha zo všetkých strán a peňaženka dostane zabrať.

Kto nechce utratiť všetky svoje úspory, zvolí si MARKET STREET, kde sú zastúpené lacnejšie a typicky anglické značky ako Primark a Debenhams.

AFFLECK´S PALACE je to pravé miesto pre tých, ktorí namiesto veľkých značiek uprednostia originalitu a jedinečnosť. Nájdete ho severne od Arndale v štvrti Northern Quarter. Štyri poschodia malých obchodíkov a každý je iný. Butiky pre gotikov, punkáčov, hipíkov, antikvariáty, obchody s hudbou z celého sveta, second-handy… jeden na druhom, každý s vlastnou atmosférou.

Pripravte sa na to, že tu strávite množstvo času.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!