Tenerife - ubytovanie

Prázdninové apartmány

Najmä v južnej časti ostrova sa v posledných rokoch postavilo množstvo apartmánov alebo apartmánových hotelov. Hľadajte reklamy v novinách alebo vám pomôže agent z cestovnej kancelárie. Prenájom sa ráta väčšinou za týždeň a cena závisí od počtu lôžok.

Hotely

Hotelieri na Tenrife poskytujú hotely na rôznej úrovni. Najlacnejšie sú klasické hotely s reštauráciou, bazénom a barmi, z ktorých sa na pláž dostanete maximálne do 5 minút. Sídlia tu aj najluxusnejšie hotely, ktoré vám zabezpečia všetky možné služby v rámci hotela. Žiadny takýto hotel sa nezaobíde bez telocvične, kúpeľov, salónu krásy, kaderníctva, masáží, manikúry, pedikúry ako aj obchodov svetových značiek.

Prázdninové vily

Súkromný bungalov, domček alebo vilu, zoženiete o niečo ťažšie. Spravujú ich väčšinou malé spoločnosti alebo súkromníci, ktorí nie sú veľmi „viditeľní“. V tomto príjemnom príbytku máte takmer vždy k dispozícii súkromný dvor a bazén.

Vidiecke domy

Najnovší spôsob ubytovania je vhodný najmä pre tých, ktorí chcú zažiť skutočnú chuť Tenerife – ako praví domáci obyvatelia. Jedná sa o staršie domy alebo budovy, ktoré sú prerobené do takej miery, aby spĺňali požiadavky hosťov. Každý dom je iný a v každom môžete zažiť osobité čaro jedinečnosti tohto večnej jari.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!