Málaga - nakupovanie

Nákupný raj sa nachádza na pešej zóne LARIOS a v okolitých uličkách. Nájdete tu vedľa seba tradičné obchodíky, ktoré vlastní jedna rodina už niekoľko generácií a predáva stále to isté, ale aj zastúpenie známych módnych reťazcov ako MANGO alebo ZARA. Cudzinci, ktorí sa tu usadili, si otvárajú zaujímavé a nezvyčajné obchodíky, na aké zvyknete naraziť v Londýne alebo New Yorku.

Španielske trhoviská majú neopakovateľnú atmosféru, ktorú sa oplatí zažiť. Známe a rušné trhovisko nájdete na ulici ATARAZANAS. Hneď oproti je EL BAR DE LOS PUEBLOS, ktorý ponúka čerstvé jedlá za nízke ceny.

Vo vedľajšej ulici Sagasta je obchod LA MALLORQUINA, ktorá ponúka špeciality ako Jamon Serrano (šunka) a queso Manchego (typický syr).

Tradičné šaty pre tanečnice flamenca nájdete vo VIVA LA FÉRIA a LA CASTAÑUELA (calle Cisneros), ale ceny sa pohybujú od 180€ vyššie. Gitary a ostané flamenco inštrumenty nájdete o ulicu vedľa, calle Compañía v MÁLAGA MUSICAL.

Ak ste typ skôr pre veľké nákupné centrá, najväčší španielsky reťazec sa volá EL CORTE INGLÉS a nájdete ho na Avenida Andalucía.


Komentáre (1)
2015-04-04 12:53 Edit @

Takýto nákupný raj by som si dokázala vychutnať dokonale. Už sa teším na leto…


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!