Larnaka - ubytovanie

Vzhľadom na to, že Larnaku ročne navštívi obrovské množstvo turistov, miestni hotelieri pripravili rozmanitú ponuku služieb. Prídu si tu na svoje nielen rodičia s deťmi či skupinky mladých ľudí, ale spokojní budú aj náročnejší v luxusných hoteloch.

Ak sa rozhodnete stráviť v Larnake len krátke prázdniny a stačí vám lacnejší hotel, hľadajte ho v centre mesta. Pre dlhší pobyt sú vhodnejšie lepšie vybavené hotely na pobreží. Nielenže poskytujú kvalitnejšie služby, ale je tam tichšie a príjemnejšie prostredie. Hotely v severovýchodnej časti mesta sú typické pobrežné a dovolenkové. Pre hostí je vždy pripravený program a tiež rozmanité športové aktivity v mori a v bazénoch. Tomu zodpovedá aj cena.

Najluxusnejší hotel v meste je Golden Bay Beach Hotel. Jeho päť hviezdičiek sa týči priamo na pláži. Príjemnejšie miesto pre vašu dovolenku nenájdete. Každá jedna zo 193 izieb má vlastný balkón s výhľadom na more.

Ak nechcete prísť do Larnaky počas hlavnej turistickej sezóny, hotel si nemusíte rezervovať vopred, pretože veľmi ľahko nájdete voľné izby. Ak sa tu však chystáte počas letných mesiacov, určite si hotel objednajte aj dlhšiu dobu pred odcestovaním.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!