Abú Dhabí - ubytovanie

Tradičná pohostinnosť a najvyššia kvalita služieb je v hoteloch v Abú Dhabí samozrejmosťou. Návštevníci si môžu vybrať z ponuky od sedemhviezdičkových hotelov až po cenovo prijateľné medzinárodné hotelové reťazce. Príjemné prostredie a priateľský prístup personálu dodáva návštevníkom útulný pocit domova a zároveň prináša veľkolepý zážitok z pobytu v tejto exotickej krajine.

Emirates Palace

Pripravte sa na najluxusnejší hotel v Abú Dhabí a zároveň najdrahší hotel, aký bol kedy postavený. Disponuje 394 izbami a suitami, súkromnou piesočnou plážou, dvoma fitnescentrami, spa centrom, dvoma veľkými bazénmi či tenisovými kurtmi. Vedie centrum pre potápačov, vodné športy, detský miniklub a sídli tu množstvo prvotriednych reštaurácií a barov. Je ideálny aj na usporiadanie konferencií či osláv v nádhernej tanečnej sále. Vybavenie a obsluha splnia požiadavky i tých najnáročnejších klientov.
www.emiratespa­lace.com

Le Royal Méridien

Le Royal Méridien je skutočne luxusný hotel, ktorý poskytuje 275 izieb a suít pre hostí, krytý a vonkajší bazén, fitnescentrum so saunou a parnou miestnosťou, squashovú halu, množstvo reštaurácií a barov. Personál sa ochotne stará o svojich hostí a poskytujú služby na veľmi vysokej úrovni. Za tento prepych zaplatíte okolo 1 000 až 1 500 AED za noc.
www.starwoodho­tels.com

Al Diar Mina

Hotel Al Diar Mina je lacnejšia alternatíva pre tých, ktorí majú radi chuť exotiky. Príjemný hotel poskytuje kombináciu komfortu a rozumnej ceny. Pod jeho strechou sa skrýva 106 izieb s kuchynkou. Hotel ponúka štandardnú kvalitu služieb a navyše je útulný a pohostinný. Je tu i reštaurácia a bar so živými predstaveniami. Hostia môžu využiť obchodné centrum a telocvičňu susediaceho hotela Regency bez poplatku. Za jednu noc tu zaplatíte okolo 1 000 AED.
www.aldiarhotel­s.com


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!