Tokio - zábava

Pokiaľ ste fanúšikom kultúrnych podujatí a máte chuť skutočne zažiť na vlastné oči predstavenia, ktoré majú s tými našimi spoločného len málo, zájdite do Kabuki Theatre. Toto štýlové divadlo bolo založené v 17. storočí a všetky role v ňom hrajú muži. Ďalšou zvláštnosťou je, že predstavenia sa môžu niekedy pretiahnuť až na 5 hodín. Lístky sú na predaj pri vchode do divadla a nestoja obyčajne viac než 1000 jenov. Predstavenia začínajú každý deň v pokiaľ možno neobvyklý čas – pred obedom.

Takzvané Games centres, teda Centrá hier a zábavy, sú populárne aj pre v oblekoch dôležito vyzerajúcich japonských obchodníkov, ktorí sa tu občas zastavia, a môžete ich vidieť ako sa namáhajú aby vytiahli z virtuálnej mašinky nápis Winner. Takéto centrá zábavy nájdete hlavne v častiach Shinjuku a Shibuya.

Jedno z miest, kde sa môžete zadarmo pripojiť na internet je v budpove Park Tower v časti Shinjuku. Miesto, kde môžete maximálne hodinu surfovať bezplatne sa volá T-Next Toshiba showroom. Otvorené tu je od 10 hodiny rannej do 6 večernej. Budova park hotel sa nachádza pri stanici metra Shinjuku vedľa hotelu Washington. Ak vám nevadí si za internet priplatiť, najbližšiu net café v Tokiu nájdete cez World Internet Cyber Café Guide.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!