Bora Bora - Aktivity

Kŕmenie žralokov

Ak sa dostanete na Bora Bora, určite si nenechajte ujsť kŕmenie žralokov. Do vody vojdete bez okuliarov a plutiev na nohách. Jediná vec na vás budú zimomriavky na celom tele, keď zbadáte mäsožravých predátorov len niekoľko centimetrov od vás a pozorujete ako žerú priamo z rúk potápačov.
Cena: od 94 $ na osobu na polovicu dňa.

Prehliadka ostrova z helikoptéry

Pri lete helikoptérou nad ostrovom sa budete vznášať ak vták a vychutnávať si pohľad na famózny koralový útes a čerstvú zeleň vo vnútrozemí. Z vtáčej perspektívy sa pozriete priamo na hmlistý vrchol Mount Otemanu a ihneď pochopíte, prečo jej vrchol tohto čadičového obelisku ešte nikto nepokoril.
Cena: 30-minútový let od 380$ na osobu.

4×4 Safari

Popasujte sa s prašnou cestou s vyjazdenými koľajami na džípe s pohonom všetkých štyroch kolies. Zdolajte závratné výšky a potešte sa pohľadom na sviežu krásu vnútrozemia ostrova.
Cena: od 79 $ na pol dňa.

Šnorchlovanie

Vďaka tomu, že ostrov je obkolesený koralovým útesom, takmer kdekoľvek je vhodné miesto pre šnorchlovanie. Najlepšie miesta pre pozorovanie podmorského života sú často hneď oproti hotelu alebo tie, ktoré vám odporučia miestni obyvatelia. Hotely výstroj zvyčajne požičiavajú, no odporúča sa priniesť si vlastné okuliare a dýchaciu trubicu. Šnorchlovaním sa zaoberá aj niekoľko firiem na ostrove. Okrem toho, že skúsený inštruktor vás naučí techniku šnorchlovania, zavedie vás aj tie najpozoruhodnejšie časti útesu.

Potápanie

Jedinečná možnosť ako dokonale splynúť s vodou a spoznať aj najtajnejšie zákutia života koralov je potápanie.
Cena: ponor s jednou kyslíkovou bombou od 75 $ na osobu.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!