Honolulu - zábava

Honolulu je to pravé miesto pre tých, ktorí sa chcú baviť. Je tu nepísaným pravidlom, že po dni strávenom na pláži je takmer povinnosťou stráviť noc v bare alebo na diskotéke.

Najrušnejšia oblasť je práve známa pláž Waikiki. Je tu množstvo atrakcií, reštaurácií a barov. Dokonca priamo na pláži je niekoľko hotelov, no ak hľadáte o niečo lacnejšie ubytovanie musíte zájsť 3–4 bloky od pláže.

Nočné kluby sú situované niekoľko blokov od pláže. Najlepšie urobíte, ak si vezmete taxík, cesta trvá približne 5 minút. Väčšina barov je otvorená do 1.00 hod., no v niektorých môžete žúrovať až do 4.00 hodiny ráno. Práve o 1.00 hodine sa do týchto barov nahrnú všetci, ktorým ešte nestačilo. Ak budete medzi nimi, pripravte sa na to, že pred vstupom dovnútra si vystojíte frontu a možno spoznáte aj nových priateľov.

V baroch sa tradične podáva nespočetné množstvo exotických drinkov, miešaných nápojov servírovaných v kokosovom orechu alebo ananáse.

Čo sa týka oblečenia, zvyčajne sú to veľmi uvoľnené a pohodlné veci. Typické mužské oblečenie do baru je kvetovaná košeľa, tzv. Aloha košeľa (mylne nazývaná havajská košeľa) a rifle, ženám najlepšie vyniknú krivky v tielku na ramienka a sukni alebo šortkách.

Top info: Na zdravie sa povie okole maluna.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!