Anchorage - kde sa ubytovať

Bežný turista sa uspokojí určite so službami miestnych hostelov. Najznámejší je International Hostel v Downtowne, ale väčšinou je dobré si vyhľadať rodinnejšie hostely, kde sa máte možnosť porozprávať osobne aj s majiteľmi. Pri dlhšom pobyte sa dá dohodnúť lepšia cena.

26street Hostel

(http://www.26stre­ethostel.com/) je ideálnym miestom a asi najlepšou alternatívou v prípade lacných ubytovaní. Jeho vlastníci, argentínsky manželský pár, sú skvelí hostitelia, ktorí ponúkajú za cenu 25 dolárov na noc aj raňajky (v podstate švédsky stôl – napijete sa a najete čo vám hrdlo ráči a navyše je k dispozícii internet zadarmo, televízna miestnosť, čisté sprchy a izby na kľúč.

Anchorage International Hostel Downtown

(www.anchorage­international­hostel.org/) na 700 H Street je blízko autobusového centra v Downtowne a len sedem blokov od železničnej trate. Sú tu čisté izby, príjemné prostredie. Nevýhodou môže byť veľká kapacita izieb a vysoká pravdepodobnosť toho, že k vám nasťahujú nečakaného nocľažníka. Plusom sú malé trezory, v ktorých si pri prespávaní uložte osobné doklady, peniaze, letenky atď. Miestnosti sa totižto nezamykajú a teoreticky vás z ulice môže navštíviť akýkoľvek neohlásený hosť.

Z ďalších cenovo prijateľnejších hostelov skúste Microtel Inn & Suites (5205 Northwood Drive) alebo The Puffin Inn Hotel (4400 Spenard).

Pre o niečo viac náročných cestovateľov sa odporúčajú nasledovné hotely:

America's Best Suites, 4110 Spenard Road.
Courtyard Anchorage Airport, 4901 Spenard Road.
Fairfield Inn & Suites Anchorage Midtown, 5060 A Street.
Holiday Inn Express, 4411 Spenard Rd.
SpringHill Suites Anchorage Midtown, 3401 A Street.
Howard Johnson Plaza Anchorage, 239 West 4th Avenue.


Komentáre (1)
2008-04-15 22:34 Toudy

Vrele odporucam Microtel Inn, je po kopletnej renovacii, krasne izby, servis, rano noviny a plus ranajky. Wifi na izbach a k tomu este aj moznost vyrivky a to vsetko v cene.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!