Anchorage - nočný život

Aby mesto predišlo alkoholickým výpadom domáceho obyvateľstva, ale i zahraničných turistov, v platnosti je zákon, ktorý upravuje otváracie hodiny barov a pubov. Cez týždeň smú byť otvorené iba do pol tretej, cez víkend maximálne do tretej rána.

Od prvého júla 2007 sú všetky podniky – reštauráciami počnúc, barmi končiac nefajčiarske!!!

Kde sa teda vybrať na nočný žúr?

Bernie's Bungalow Lounge, 626 D Street

(http://www.ber­niesbungalowlou­nge.com/) – podnik je najvyťaženejší po polnoci. V lete sa dá sedieť aj vonku alebo zájdite na poschodie na miesto zvané “Paradise Room”. Ideálne miesto na oddych, avšak často rezervované na súkromné párty. Cez deň sa tu stretajú najmä ľudia v stredných rokoch z okolitých firiem, večerné obsadenie je mladšie.

Chilkoot Charlie's, 1071 W 25th Avenue (v Spenarde)

(http://www.ko­ots.com) – nadnesene sa dá povedať, že je to najväčší bar v okolí 2200 kilometrov. Obzvlášť vyťažený je počas víkendov, vybrať sa dá až z viac ako desiatich barov. Pravidelne tu hráva nejaká kapela alebo aspoň DJ. Ideálno miesto na rande, ak sa budete v tom hluku vôbec počuť.

Darwin's Theory, 426 G St

Ideálne riešenie, ak sa chcete vyhnúť davom turistov, ktorí hľadajú vyžitie v meste. Nenápadný, s klasickou ponukou nápojov.

Humpy's Great Alaskan Alehouse, 610 West 6th Avenue

(http://www.hum­pys.com ) – pivo, pivo a ešte raz pivo. Výber je bohatý, kuchyňa je k dispozícii tiež – výborné domáce špeciality z morských potvôr.


Pridať komentár

*

Meno *
Email nepovinné, maskované
WWW nepovinné
 
Do not fill this!